O nás

O společnosti Allergan

Allergan CZ s.r.o. přináší originální produkty na český trh. Portfolio společnosti zahrnuje přípravky pro neurologii, oftalmologii a estetickou medicínu. Nejnověji rozšiřujeme aktivity i do oblasti gastroenterologie, takže celkový počet přípravků na trhu přesahuje 30

Allergan plc, s centrálou v Dublinu v Irsku je výraznou globální farmaceutickou společností a lídrem v novém průmyslovém modelu : Growth Pharma.

Allergan s obchodními pobočkami v téměř 100 zemích spolupracuje s lékaři, poskytovateli zdravotních služeb a pacienty. Nabízí moderní užitečné metody léčby, které pomáhají lidem po celém světě žít svůj život déle a zdravěji.

18 000 Zaměstnanců Více než 18 000 kolegů po celém světě

Motorem úspěchu naší společnosti je závazek 18 000 kolegů chovat se podle hesla “Bold for Life”. Společně stavíme mosty jeden ke druhému, přicházíme s nápady, rychle jednáme a snažíme se tou nejsprávnější cestou dosáhnout co nejlepšího výsledku pro naše zákazníky a pacienty na celém světě.

Otevřená věda

Allergan je lídrem ve výzkumu a vývoji, což nastavuje náš přístup k hledání a podpoře vývoje myšlenek, které mění zaběhnutá pravidla ve snaze docílit lepší péči pro pacienty. Tento přístup dovedl Allergan k vytvoření jednoho z největších vývojových programů ve farmacii s více než sedmdesátkou nových lékových programů v různých stádiích vývoje.
Allergan se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej originálních přípravků, přístrojů a biologických produktů pro pacienty na celém světě.

Allergan nabízí porfolio předních značek a prvotřídních produktů pro centrální nervový systém, péči o oko, estetickou medicínu a dermatologii, gastroenterologii, urologii, zdraví žen a proti infekčním nemocem.